Sítě na ploty

Informace, návody, poradna, vše co potřebujete vědět před koupí sítí na plot.


Krycí plachty a stínící sítě

Zbytečně utrácíte za kusy obyčejných folií, igelitů a různých netěsnících materiálů? Proč si rovnou nekoupit krycí plachtu z kvalitního materiálu, která je přímo určená k pokrytí majetku, nebo stavby? Stačí si u nás vybrat podle hmotnosti nebo-li gramáže (např. 80g/1m2, 150g/1m2, 200g/1m2), dle povrchové úpravy a nebo na základě toho jak jsou řešena úchytná oka.

Na výběr dostanete krycí plachty na auta, motorky nebo plachty na bazén. Dokonce i plachty na pergoly, stínící sítě, stínící sítě na plot, kompletní stany a mnoho dalších.

Krycí plachty

Velmi kvalitní plachty na bazén jsou tvaru kruhového nebo oválného. Krycí plachta na bazén je vyráběna z polyethylenu. Šijeme je z kvalitní plachtoviny stabilizované proti UV záření.
Krycí plachty na bazény se zejména využívají proti spadu nečistot do vašich bazénů. Usnadní vám tak případné čistění nebo dokonce finančně více náročnou výměnu vody.

Krycí plachty na auto jsou z vodě odpudivé tkaniny. Plachta zachytí i malé částečky prachu díky své velmi jemné textilii. Upevnění plachty je velmi jednoduché.

Materiály plachty

Nabízíme vám několik druhů materiálů. Plachty šijeme z pevné a odolné plachtoviny PE, která je kvalitní a nepromokavá. Dále plachty z PES plachtoviny, jsou nehořlavé, vodě odolné, atd. Mezi nejpoužívanější krycí plachty patří PE (Polyethylen). Je odolný vůči kyselinám i zásadám, použitelný do teploty kolem 80°C. PES tkanina je nabízena se zátěrem akrylát/teflon ve dvou gramážích: 195g/m² nebo 240g/m², a PES tkaninu s PUR zátěrem o gramáži 220 g/m².
Krycí plachty z celtoviny zaručují vysokou vodě odolnost a spolu se speciálními látkami odolnost proti napadením plísněmi.

Samozřejmostí jsou různé barevné varianty.

Naše široká nabídka obsahuje také stínící sítě.
Stínící sítě se nejčastěji používají na ploty k ochraně soukromí, na lešení u různých staveb, také na kontejnery a jiné. Dnešní moderní stínící sítě dokážou odolat i ohni.

Zesílené pásy při podélných okrajích a uprostřed mají otvory pro ukotvení tkaniny. Plně tvarově stabilizované otvory jsou od sebe vzdáleny 5 cm. Délku stínících sítí můžete podle potřeby pohodlně příčně dělit střihem nebo řezem.
Stínící sítě PloteS mají vysokou pevnost, barevnou stálost, stabilitu vůči UV záření a estetický dojem.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
Stiskni pro hledání

Na stránkách stínící sítě naleznete informace o stínících sítích, jejich využití jak v domácnostech na zahradách, tak i pro firemní použití jako stavebnictví a podobně. 

Pokud uvažujete o koupi stínících sítí, máte možnost využít internetový obchod plachty sítě, kde naleznete velký výběr stínících sítí.

 
Ze světa sítí Internetový obchod plachty-site.cz v součastné době nabízí zajímavé slevy. Přesvedčit se můžete sami!

Archiv novinek

Máte stínící síť?

Ano již vlastním
Vysledek ankety
5
Ne a neuvažuji o ní
Vysledek ankety
Uvažuji o koupi
Vysledek ankety
22
 
Archiv anket

Jestliže máte zájem o krycí plachty na pergoly, stavby, auta či motorky, neváhejte využít nabídky interntového obchodu s kompletní nabídkou plachet www.plachty.as

 

MENU Stínící sítě na plot: zemní vruty,

© Stínící sítě na plot | Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.