Sítě na ploty

Informace, návody, poradna, vše co potřebujete vědět před koupí sítí na plot.


Stínící sítě a jejich použití

Dnes tak používané stínící sítě na ploty a lešení čelí obrovské oblíbenosti mezi lidmi, kteří si chtějí zakrýt jejich zahrady a ochránit tak své soukromí, samozřejmě jsou tyto sítě využívány i ve stavebnictví na lešení u různých staveb.

Stínící sítě tzv. PloteS patří mezi špičku a mezi jejich přednosti vůči ostatním patří:

  • vysoká pevnost
  • barevná stálost
  • odolnost vůči UV záření
  • a také estetická hodnota.

Navíc mají zesílené pásy při podélných okrajích a uprostřed otvory pro ukotvení tkaniny.

Většinou si vyberete z nabízených výšek a délek stínících sítí, kdy výšky se pohybují od 1m až po 3m, a délky od 10m do 50m. Možností je mnoho.

Pokud již víte, jakou síť chcete, doporučujeme všímat si informace o stínivosti sítě. Stínivostí je vícero a většinou se pohybují od 60% až po 90% kdy nejvyšší procento stínivosti zaručuje kvalitní ochranu soukromí. Dobrý prodejce je schopen zaslat vzorky stínících sítí aby, jste si mohli vybrat a případně porovnat s konkurencí. Proto pokud opravdu uvažujete o koupi stínící sítě, trvejte na zaslání vzorků, pokud prodejce nic neskrývá, bez problémů vzorek zašle.

Upevnění takovýchto stínících sítí je velmi jednoduché a používají se obyčejné stahovací pásky. Pokud si nejste jistí, kolik potřebujete pásek na např. 50m stínící sítě PloteS, tak balíček tj. 100ks stačí na 15m, když se aplikují po 0,5m ve třech řadách. Tj. nahoře dole uprostřed. Na 50m by vyšly tedy 3 balíčky.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
Stiskni pro hledání

Na stránkách stínící sítě naleznete informace o stínících sítích, jejich využití jak v domácnostech na zahradách, tak i pro firemní použití jako stavebnictví a podobně. 

Pokud uvažujete o koupi stínících sítí, máte možnost využít internetový obchod plachty sítě, kde naleznete velký výběr stínících sítí.

 
Ze světa sítí Internetový obchod plachty-site.cz v součastné době nabízí zajímavé slevy. Přesvedčit se můžete sami!

Archiv novinek

Máte stínící síť?

Ano již vlastním
Vysledek ankety
5
Ne a neuvažuji o ní
Vysledek ankety
Uvažuji o koupi
Vysledek ankety
22
 
Archiv anket

Jestliže máte zájem o krycí plachty na pergoly, stavby, auta či motorky, neváhejte využít nabídky interntového obchodu s kompletní nabídkou plachet www.plachty.as

 

MENU Stínící sítě na plot: zemní vruty,

© Stínící sítě na plot | Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.